1969 yılından, günümüze..
Bizi Takip Edin

İade Koşulları

Abazlar Et Kombinası olarak bu sektörde uzun yıllar geçmişi olan firmayız ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda birçok ürün firmamızın stoklarında bulunmaktadır. Müşterilerimizin web sitemiz üzerinden www.abazlaret.com vermiş oldukları siparişlerin çoğu elimizdeki stoklardan olduğunca hızlı bir şekilde kullanıcıya sorunsuz ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Yalnız bazı ürünlerin üretici veya ithalatçı stoklarında tükenmesi, üretici veya ithalatçı firmaların düzenli stok bilgisi sağlayamamasından dolayı ürün tedariğinde ve siparişlerin sevk edilmesinde sorunlar yaşanabilmektedir.

Sitemizdeki verilen stok bilgileri üretici ve ithalatçı firmalar tarafından sağlanmaktadır. Siparişlerinizde yer alan ürünlerin üretici veya ithalatçı firmaların stoğunda tükenmesi halinde sizinle irtibata geçilip siparişinizde yer alan ürüne en yakın, benzer ve uygun başka bir ürün önerilecektir. Önerilen ürünü almak istemezseniz, ürün bedelinin veya siparişin tamamı iptal edilir ve her hangi bir kesinti olmadan ücret iade edilir.Bu tip sebeplerden dolayı oluşacak aksaklıklardan dolayı şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tedarikçi firmaların yayınlamış olduğu ürün detay, resim ve açıklamalardaki olası hatalardan dolayı www.abazlaret.com sorumlu tutulamaz. www.abazlaret.com, ürün detay, resim ve açıklamalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

www.abazlaret.com’ da yayınlanan ürün bilgileri ve fiyatlarında tipografik hatalar olabilir, bu tip hatalar oluştuğunda fiyat düzeltme hakkı saklıdır. Müşteri düzeltilen fiyatı kabul etmez ise sipariş iptal edilir.

Teslimat Alanı

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsar. İl ve ilçe merkezleri dışında kalan adresler ve Aras-Mng-Yurtiçi-Ptt Kargo tarafından teslimat yapılması operasyonel olarak imkânsız olan yerler için gönderiniz alıcısına en yakın şubeye bırakılarak, alıcı haberli ya da telefon ihbarlı olarak gönderilebilir.

Teslimat Süresi

Siparişleriniz en geç 10 gün içerisinde kargoya verilir.Yalnız vermiş olduğunuz sipariş özel bir ürün yada müşteri isteği doğrultusunda ürün üzerine herhangi ek yapılması gerekirse bu süre daha da uzayabilir ve bu uzamadan dolayı Satıcı sorumlu değildir.Alıcı vermiş olduğu bu siparişten vazgeçemez. Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi bize geri gönderir bu durumdan kaynaklanacak masraflardan Alıcı sorumludur. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Değişim – İade – İptal

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 2 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde
iade edebilirsiniz. Teslim almış olduğunuz ürünü 2 gün içerisinde iade etmek istediğiniz taktirde faturanız ile birlikte bize göndermeniz gerekmektedir.İade edilen ürünlerde kargo ücreti Müşteriye aittir ve kargo ücreti ödenmeyen fatura aslı gönderilmeyen ürünler kargodan teslim alınmayıp Müşteriye geri iade olacakır.Bu yüzden kaynaklanan sorunlardan www.abazlaret.com sorumlu değildir. Lütfen göndermeden önce bizimle iletişime geçerek bizleri bilgilendiriniz.

Sipariş doğrultusunda, hatasız gönderilen ürün ya da ürünlerin sizin talebiniz ile değişiminden veya iadesinden kaynaklanacak kargo ücretleri müşterilere aittir. Ücreti ödenmemiş kargolarınız teslim alınmaz ve size tekrar geri gönderilir.

Değişim için isteyeceğiniz yeni ürünün kargo gönderimi müşterilere aittir. Hatasız gönderilen siparişlerin iadesinde kargo ücreti veya kapıda tahsilat hizmet bedeli geri ödenmez.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir
İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Orjinal kutusuna koli bandı yapıştırılmış veya kargo etiketi yapıştırılmış ürünler
iade alınmaz. İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir.

Almış olduğunuz ürünü iade etmeniz veya alışverişinizden caymanız durumunda, iade ettiğiniz ürün bize ulaştığı andan itibaren 15 iş günü
içerisinde yapmış olduğunuz ödemenizin iade işlemi başlatılır. Kredi kartına ürün iade işlemi bankanız tarafından 1-2 hafta arasında
yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gönderimde firmamızdan kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyor iseniz lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez. Hijyenik ürünler (içlik gibi, çorap gibi) iade edilemez.İç İşleri Bakanlığı’na bağlı olarak satılan ürünler ( av tüfekleri-kurusıkı tabancalar-havalı silahlar-patlayıcı maddeler) iade edilemez.

Siparişini verdiğiniz ürün ile koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse, ürün kodlamalarında yaşanılan bir hatadan dolayı sizlere farklı bir ürün gönderimi yapılmış demektir. Öncelikle www.abazlaret.com olarak yapmış olduğumuz bu hatadan dolayı özür dileriz.Telefon yoluyla müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorunun çözümü için sizlere yardımcı olacaklardır.

Kargo Ücreti

Tüm alışverişlerde kargo ücreti 10 TL’dir. Satıcı www.abazlaret.com sitesinde yapmış olduğu kampanyalar dahilindeki kargo ücretlerini iptal etmiş ve bunu Alıcıya yansıtmamakla yükümlüdür.Yalnız kampanya dahilinde kargo ücreti belirtilmemişse sabit kargo ücreti 10 TL’dir

Kapıda Ödeme

Dilerseniz siparişinizin bedelini Türkiye’nin her yerinde kapıda ödeme yöntemini kullanarak ödeyebilirsiniz.
Tüm kapıda nakit siparişlerinizde, herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Bu yöntemde anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo kuryesine, ürün bedelini teslimat sırasında nakit ödeme yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Cuma günü saat 16:00 dan, Pazar günü 23:59 saatleri arasında vermiş olduğunuz siparişler devam eden ilk iş günü olan Pazartesi günü itibari ile değerlendirmeye alınır.Bu kural stoklarımızda bulunan ürünler için geçerlidir.Stoklarımızda bulunmayan ürün için en kısa zamanda ürün temin edilip Alıcıya gönderilecektir.

*Kapıda Ödeme yönteminde ödemeler nakit olarak yapılmaktadır. *Kapıda Ödeme yönteminde kredi kartı ile ödemede yapılabilir yalnız ürün bedeli için Satıcı ile iletişime geçiniz.
ALICI Site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır.

Duyurular